Bez jater

Dobrá paštika se dá udělat i bez jater, jen už jí neříkám paštika, ale masová pomazánka. Ať už si dáte tu z pečeného bůčku, nebo francouzský rillettes, pochutnáte si na kvalitní voňavé pomazánce z čerstvého šťavnatého masa.

4 položek celkem

Cena

8990
18990
habaneros
Novinka Tip Vepřové
89 Kč

Pikantní masová pomazánka z pečeného bůčku s papričkami habaneros. Souhra pomalu pečeného vepřového a chilli, kterou si vychutnají zejména milovníci pikantních chutí.

Kód: 162
peceny bucek2
Vepřové
89 Kč

Voňavý bůček pečený společně s česnekem, osmažená cibulka, podtržené lžičkou hořčice. Paštika bez jater, jemná a výtečná.

Kód: 99
rillettes2
Tip Vepřové
Rillettes
Skladem
89 Kč

Vepřové maso, sádlo, sůl a pepř. V jednoduchosti je síla! Francouzskou masovou pomazánku rillettes pro vás připravujeme podle tradičního receptu. Výtečná s čerstvým nebo...

Kód: 56
rilety vino
Novinka Vepřové
89 Kč

Vepřové rillettes z čerstvého vepřového masa, doplněné moravským bílým vínem a tymiánem. Výtečná pomazánka, dobře chutná na čerstvém nebo opečeném pečivu.

Kód: 100

Jak vyrábím masové pomazánky? Poctivě a růčo

Začíná to super čerstvým vepřovým masem, které mi ráno přivezou z rodinného řeznictví Steinhauser Tišnov. Maso rovnou zpracovávám, porcuji a vkládám do hrnce nebo na pekáče. Příprava různých druhů se liší, například francouzské Rillettes vyžadují mnoho hodin tepelné úpravy. Vyrobené dílo plním ručně do skleniček, pasteruji a dávám vychladit do ledničky. Potom na skleničky nalepím etiketu a těším se, až si na nich pochutnáte.

Všechny paštiky z mé nabídky jsou bez lepku, laktózy a přidané chemie. Díky tomu je chuť opravdu poctivá a domácí. Aby v nich nemusela být žádná „éčka“, je nutné je skladovat v ledničce (2–10 °C). Ale na takové dobroty se v ní vždycky najde místo.

Kterou masovku vám doporučím?

Bůček & habaneros - masová pomazánka pro milovníky ohně a temperamentu. Jedná se o nejpikantnější paštiku v mé nabídce. I přes její divokost stále dodržuji své pravidlo, že v chuti musí převládat skvěle připravené čerstvé maso, v tomto případě šťavnatý pečený bok bez kůže.

Rillettes & víno - francouzská klasika zpracovaná podle původního receptu, takže z vepřového masa a sádla. Oproti klasickému Rillettes přidávám kvalitní moravské víno a špetku tymiánu.